Iš Anglijos išsiųsti vilniečiai Lietuvoje buvo ieškomi dėl nusikaltimų

oro uostasIš Anglijos išsiųsti vilniečiai Lietuvoje buvo ieškomi dėl nusikaltimų

Sostinės oro uoste pasieniečiai sulaikė vyrą ir moterį, Vilniaus gyventojus. Abu jie iš Anglijos buvo išsiųsti už įstatymų pažeidimus, o Lietuvoje ieškomi dėl nusikaltimų.

Pirmadienį Vilniaus oro uoste pasieniečiai sulaikė reisu iš Londono už šalies įstatymų pažeidimus grąžintą 39 metų vilnietę. Dokumentų patikrinimo metu nustatyta, kad moters kaip įtariamosios nusikaltimo padarymu nuo 2014 m. balandžio ieškojo Vilniaus apskrities policija. Pasieniečiai vilnietę sulaikė ir perdavė policijos pareigūnams.

Tą pačią dieną Vilniaus oro uoste VSAT pareigūnų dar buvo sulaikytas 23 metų vilnietis. Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad šis vyras atskrenda reisu per Kopenhagą iš Londono. Iš Anglijos jis irgi buvo išsiųstas už šalies įstatymų pažeidimus. Dokumentų kontrolės metu paaiškėjo, kad šio keleivio kaip kaltinamojo nusikaltimo padarymu nuo 2012 m. rugpjūčio paiešką buvo paskelbusi Vilniaus apskrities policija. Sulaikytąjį pasieniečiai perdavė sostinės policininkams.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 272 įvairių šalių piliečius, kurių už nusikaltimus ir pažeidimus ieškojo Lietuvos ir užsienio valstybių teisėsaugininkai. Dažniausiai tokie asmenys įkliuvo oro uostuose – 171 ieškomasis.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį