Nustatyti pažeidimai, vykdant prevencinę priemonę ,,Sauga 2012“

policijaTelšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariatas, vykdydamas Lietuvos policijos generalinio komisaro nurodymą 2012 m. vasario 8 d. Nr.5-N-2 „Dėl priemonės „Sauga 2012“ organizavimo“, siekiant užtikrinti tinkamą asmens ir turto saugos vykdymą bei suaktyvinti teritorinių policijos įstaigų veiklą asmens ir turto saugos kontrolės srityje, š. m. kovo-balandžio mėnesiais organizavo saugos tarnybų ir saugos padalinių saugomų objektų netikėtus patikrinimus.

Per du mėnesius buvo patikrinti 33 saugos tarnybų saugomi objektai, 2-i ginklų saugyklos, 10 greitojo reagavimo ekipažų, 60 apsaugos darbuotojų. Iš šių patikrinimų nustatyti 6 pažeidimai: 2 neblaivūs apsaugos darbuotojai ir nustatyti 4 asmenys, vykdantys saugos funkcijas be apsaugos darbuotojo pažymėjimo.

Taip pat buvo atlikti 3 patikrinimai saugos padalinių saugomų objektų, 3 ginklų saugyklos ir 20 apsaugos darbuotojų. Pažeidimų nustatyta nebuvo.

Primename, kad prevencinę priemonę „Sauga 2012“ policija vykdo nuo 2012 m. kovo 1 d. iki 2012 m. gegužės 31 d. Policijos pareigūnai tikrins saugos tarnybas bei saugos padalinius, siekiant užtikrinti tinkamą asmens ir turto saugos vykdymą.

Policijos pareigūnai ir toliau vykdys netikėtus saugos tarnybų ir saugos padalinių patikrinimus, kurių metu tikrins, kokiu būdu saugos tarnybos užtikrina tinkamą apsaugos darbuotojų kvalifikaciją, atliks apsaugos darbuotojų, dirbančių saugomuose objektuose, patikrinimus, tikrins darbuotojų dokumentus. Taip pat bus atlikta darbuotojų daromų pažeidimų, susijusių su ginklų, spec. priemonių ir fizinės prievartos panaudojimu, analizė.

Priemonės metu taip pat dėmesys bus kreipiamas į Kelių eismo taisyklių laikymąsi, švyturėlių naudojimo ir stiklų tamsinimo teisėtumą, inkasavimo automobilių atitikimą nustatytiems reikalavimams. Pareigūnai domėsis, ar visos įmonės, vykdančios asmens ir turto saugą, turi išduotas licencijas šiai veiklai.

Visą pavasarį vyksiančios prevencinės priemonės metu policijos pareigūnai vykdys ir sustiprintą saugos tarnybų darbuotojų blaivumo kontrolę. Darbe ginklą ar šaudmenis su savimi turintys apsvaigę nuo alkoholio asmenys, bus traukiami administracinėn atsakomybėn – pažeidėjams gresia baudos nuo 200 iki 1 000 litų arba ginklo konfiskavimas.

kriminalai.com

šaltinis: Telšių aps. VPK Mažeikių r. PK info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *