Kauno apskrities policininkų išgelbėti šuniukai laukia šeimininkų

Šiandien ankstyvą rytą (apie 7 val.) Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė V. Krėvės prospekto gyventojos skambučio, kuri skundėsi, kad visą naktį kieme lojo prie šiukšlių konteinerio pririštas šuo.

Į nurodytą vietą atvykę pareigūnai pamatė prie šiukšlių konteinerio pririštą kalę. Atidžiau apsidairę, netoliese pastebėjo ir dėžę, kurioje buvo keturi jaunikliai. Policijos pareigūnai jauniklius bei jų mamą atsivežė į policijos komisariatą ir iš karto kreipėsi į gyvūnų globos organizaciją „Penkta koja“.

Kauno miesto Dainavos policijos komisariate dėl šio įvykio atliekamas tyrimas, kurio metu bus siekiama nustatyti asmenį (-is), taip pasielgusį su gyvūnais. Policijos pareigūnai prašo atsiliepti asmenis, galinčius suteikti informacijos apie šunis nuskriaudusį asmenį (-is) ir paskambinti telefonu  (8 37) 30 38 50.

Šiuo metu šuniukai su mama globojami gyvūnų globos organizacijos „Penkta koja“. Policijos pareigūnai, neabejingi šunelių likimui,  tikisi, kad jie greitu metu sulauks tikrų ir mylinčių šeimininkų. Visi norintys priimti šuniukus į savo šeimą turėtų skambinti telefonu 8 685 42 471.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos