Nei baudos, nei kalbos pažeidėjui nesustabdo

cigaretės kontrabanda šiauliaiNors apie prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis rašoma ir kalbama labai daug, tačiau kai kurių asmenų tai visiškai negąsdina. Taip pat ir baudos už šios rūšies pažeidimus jų neatbaido elgtis prieštaraujant įstatymams.

Šių metų sausio 18 dieną Akmenės rajono policijos komisariato prevencijos poskyrio tyrėjai dirbdami pagal planą „Dėl akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos užkardimo sustiprinimo“ ir turėdami duomenų apie tai, kad 48-erių metų Naujosios Akmenės gyventoja V.G. namuose laiko ir prekiauja kontrabandinėmis cigaretėmis, patikrinimui nuvyko į jos namus.

Moteris neslėpė, kad namie turi cigarečių, bet teigė jomis neprekiaujanti. V.G. paaiškino, kad rūkalus įsigijo iš nepažįstamo žmogaus Naujosios Akmenės miesto turguje. Ji geranoriškai parodė, kur yra sudėti ir laikomi rūkalai. Pareigūnams V.G. pateikė 44 –  „FEST“, 18 – „Golden Gate“, 35 – „Premjer“, 10 – „Magnat“, 20 – „Saint George“, 27 – „Bairon“, 41 – „NZ“, 14 – „Minsk city“ cigarečių pakelių. Iš viso rasta 219 pakelių cigarečių nepaženklintų specialiu ženklu. – banderolėmis.

Nors moteris ir nuoširdžiai gailisi, tačiau dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką, jos laukia administracinė atsakomybė.

kriminalai.com

šaltinias: Akmenės r. PK info.