Ne kartą teistas kišenvagis vėl įkliuvo policijai

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus Operatyvaus reagavimo poskyrio pareigūnai, dirbdami pagal tikslinę policinę priemonę dėl kišenvagysčių išaiškinimo ir užkardinimo, Vilniuje, Laisvės pr.,  autobusų (troleibusų) stotelėje, kovo 6 d. apie 13.00 val. su įkalčiais sulaikė pareigūnams gerai žinomą ankščiau daug kartų teistą kišenvagį M. Z. (gim. 1970 m.), kuris 46-o maršruto autobuse iš nepilnametės striukės kišenės ištraukė mobiliojo ryšio telefoną „Samsung“.

Sulaikant įtariamasis pasipriešino policijos pareigūnams. Jis buvo pristatytas į policijos komisariatą. Rastas pagrobtas telefonas ir švirkštai. Šį asmenį Operatyvaus reagavimo poskyrio pareigūnai buvo sulaikę ir per Kaziuko mugę. Tąkart, atsegęs pensininkės rankinės šoninę kišenę, ištraukė piniginę, o kitą dieną įkliuvo pareigūnams bandydamas nugvelbti namines dešras.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus pareigūnai įtaria, kad šis asmuo padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų, todėl piliečius, nukentėjusius nuo šio asmens ar turinčius kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą telefonais Vilniuje (8 5) 271 6053, (8 5) 271 6132, arba (8 5) 271 6007.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už svetimo turto pagrobimą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimo bausmę iki šešerių metų.

kriminalai.com

šaltiniai: Vilniaus apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos