Nauji įtarimai Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriui

Tęsdami ikiteisminį tyrimą, Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai įtarimus dėl galimo kyšininkavimo (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 straipsnio 1 dalis) pareiškė Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktoriui Eugenijui Pranevičiui ir Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariui Aloyzui Juodžiui.

Įtariama, kad Savivaldybės administracijos direktorius iš Radviliškio rajono daugiabučių namų bendrojo naudojimo objektų priežiūros administravimą atliekančios bendrovės vadovo už tai, kad Radviliškio rajono savivaldybė neperleistų daugiabučių namų administravimo funkcijos kitai bendrovei, kaip kyšį priėmė nemokamą kelionę į tarptautinę aplinkos apsaugos parodą Paryžiuje. Tarybos nario A. Juodžio palankumo, sprendžiant daugiabučių namų administravimo klausimus, siekianti minėta bendrovė pasiūlė įmonei, kurios akcininkas yra A. Juodis, statybos darbų.

Primename, kad, atliekant kitus ikiteisminius tyrimus dėl Radviliškio rajono savivaldybės galimai neskaidriai įgyvendinamų projektų, Šiaulių miesto apylinkės teismo sprendimu Savivaldybės administracijos direktorius E. Pranevičius ir tarybos narys A. Juodis 6 mėnesiams nušalinti nuo pareigų.

kriminalai.com

šaltinis: STT info.

Posted Under
Be kategorijos