Narkotikų platintojų byla perduota į teismą

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjai baigė tyrimą baudžiamojoje byloje, kurioje įtarimai dėl narkotikų laikymo bei platinimo pareikšti šešiems asmenims.

Praėjusių metų birželio 22 d. pareigūnai, turėdami išankstinių duomenų apie galimą prekybą narkotinėmis medžiagomis, surengė specialią policijos operaciją. Jos metu buvo sulaikyti du asmenys, įtariami narkotikų platinimu. Kriminalistai keletą mėnesių stebėjo ukmergiškį E. S. (g. 1978 m.), rinko duomenis apie jo vykdomą nusikalstamą veiką. E. S. jau yra šešis kartus teistas už įvairius nusikaltimus: narkotikų laikymą, sukčiavimą, sužalojimą, vagystes.

Birželio 22 d. kelio Kaunas–Zarasai–Daugpilis 65 kilometre pareigūnai sustabdė automobilį „Renault Espace“. Transporto priemonę vairavo policijai gerai žinomas E. S. Apžiūrėjus automobilį, rasti ir paimti du užspaudžiami plastikiniai maišeliai su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama, psichotropine medžiaga metamfetaminu.

E. S. ir kartu su juo važiavusi G. V. (g. 1991 m.) buvo pristatyti į Ukmergės rajono policijos komisariatą ir sulaikyti. Papildomai apžiūrint automobilį bei atliekant kratą E. S. namuose, ukmergiškiams kriminalistams talkino Lietuvos policijos Kriminalinių tyrimų centro kinologas su tarnybiniu šunimi, išmokytu ieškoti narkotinių medžiagų. Rasta panaudotų švirkštų, tuščių plastikinių maišelių narkotinėms medžiagoms pakuoti ir maišelių su, įtariama, psichotropinių medžiagų likučiais.

Tiriant baudžiamąją bylą buvo atliekamos kratos kitų asmenų namuose. Ukmergiškiai kriminalistai sulaikė keturis Jonavos miesto gyventojus, kurie laikė ir platino narkotikus. Pas vieną iš jų buvo rastas didelis kiekis metamfetamino, pas kitą – naujos sintetinės narkotinės medžiagos PMMA, kurios perdozavimas sukelia sunkius apsinuodijimus.

Įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti pareikšti ukmergiškiu E. S. bei Jonavoje gyvenantiems S. S. (g. 1975 m.) ir G. Š. (g. 1986 m.). Jonavos miesto gyventojai J. Z. (g. 1967 m.) pareikšti įtarimai dėl didelio kiekio narkotinių medžiagų neteisėto įgijimo, laikymo, turint tikslą jas parduoti ar kitaip platinti. Ukmergiškei G. V. (g. 1991 m.) ir jonaviškiui R. K. (g. 1983 m.) įtarimai pareikšti dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Ukmergės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos