Muitininkai vietoj degalų aptiko kontrabandinių cigarečių

Kauno teritorinės muitinės pareigūnai penktadienį ir savaitgalį sulaikė daugiau kaip 93 tūkst. vnt. cigarečių, kurių vertė beveik kaip 33 tūkst. Lt.

Didžiausias kontrabandinių rūkalų kiekis buvo surastas Lietuvos Respublikos piliečio V. G. vairuojamame automobilyje „Mazda“. Šią cigarečių kontrabandą muitininkai nustatė bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais. Penktadienio popietę į postą atvykęs minėtasis pilietis deklaravo, kad draudžiamų prekių negabena. Kilus įtarimų, kad žmogus sako netiesą, automobilis buvo detaliai patikrintas. Panaudojus mobiliąją kuro kiekio matavimo įrangą ir kitus įrankius, kuro bake, užpakaliniame bamperyje buvo surasta beveik 40 tūkst. vnt. įvairių pavadinimų cigarečių, kurių vertė daugiau kaip 13 tūkst. Lt.

Taip pat penktadienį (kovo 2 d.) Kauno muitinės kinologai Kauno oro uosto poste sulaikė „LM Lights“ cigarečių. Šie rūkalai buvo surasti tuomet, kai tarnybinio šuns dėmesį patraukė į Liverpulį išsiruošusios R. A. bagažas. Atlikus detalų bagažo patikrinimą, buvo aptikta 1200 vnt. „LM Lights“ cigarečių. Kadangi cigaretės nebuvo pažymėtos nustatyto pavyzdžio LR banderolėmis, o keleivė neturėjo jokių įsigijimo dokumentų, šį nelegalų krovinį pareigūnai sulakė.

Pažeidėjams surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o nelegalios cigaretės ir jas gabenusios transporto priemonės sulaikytos.

kriminalai.com

šaltinis: LRM info.

Posted Under
Be kategorijos