Mokėjimo kortelėmis galima bus atsiskaityti ir policijoje

© infopol.lt

Utenos apskrities policijos patrulių automobiliuose ketinama įrengti 10, o apskrities policijos komisariatuose 22 atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis terminalus.

Planuojama, kad jau balandžio mėnesį apskrities teritorijoje patruliuos policijos automobiliai, kuriuose bus galima sumokėti mokėjimo kortele.

Pasak pareigūnų, gyventojai vis dažniau pageidauja galimybės atsiskaityti mokėjimo kortelėmis, kai reikia sumokėti baudą už kelių eismo ir kitus pažeidimus policijos komisariatuose ar patruliniuose automobiliuose, taip pat už įvairias rinkliavas, pavyzdžiui, ginklo išdavimą.

Iki šiol galimybe atsiskaityti mokėjimo kortelėmis galėjo pasinaudoti daugiausiai tik didžiųjų miestų gyventojai, tačiau dabar atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis geografija plečiasi ir į kitus miestus.

Kadangi policijos pareigūnai negali priimti grynųjų pinigų, žmonėms tenka skubėti į bankų skyrius atlikti pavedimus grynaisiais pinigais, o vėliau grįžti su apmokėjimo čekiu. Ši naujovė padės gyventojams sutaupyti laiko, kai norima kuo skubiau atlikti būtinas procedūras ir atlikti mokėjimus.

Visi automobiliai, kuriuose galima atsiskaityti bankų kortelėmis, bus pažymėti specialiais lipdukais. Mokėjimo kortelių terminalai policijos komisariatuose bus įrengti artimiausiu metu.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *