Miške rasti daiktai gali turėti savininkus

Spartėjantis technikos tobulėjimas suteikia žmogui įvairių galimybių – kad ir būnant namuose galimybę stebėti žvėrelių judėjimą miške. Tam tikslui „Tauro“ medžiotojų būrelio žvėrių stebėjimo – viliojimo aikštelėje, Kelmės rajone, Spitkiškės miške, buvo įrengta vaizdo stebėjimo kamera, kurios vaizdai buvo perduodami tiesiogiai būrelio vadovui.

Vasario 24 d. 13.30 val. būrelio vadovas gavo informaciją, kad aikštelėje vaikšto ne tik miško žvėreliai, bet ir dvikojis lankytojas. Neaišku ko jis ieškojo, bet vaizdo stebėjimo kamerą jis pastebėjo ir nusprendė, kad gali ją pasiimti. Tačiau nežinojo, kad ta pati vaizdo stebėjimo kamera jį užfiksuos ir išduos.

Taip informacija pasiekė „Tauro“ medžiotojų būrelio vadovą, kuris greitai perdavė ją policijos pareigūnams, o šie, padedant vietiniams medžiotojams, nustatė įtariamojo tapatybę. Pasirodo Šiaulių rajone, Pakalniškių kaime, gyvenantis R. V., gimęs 1977 m., nieko blogo neįtardamas, parsinešė miške rastą laimikį į namus, o sulaikęs policijos pareigūnų negalėjo paaiškinti savo veiksmų.

Kelmės rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės, kuris greit buvo pabaigtas ir perduotas teismui pagreitinto proceso tvarka. Vaizdo stebėjimo kamera, kurios vertė apie 1200 Lt, grąžinta savininkui.

kriminalai.com

šaltiniai: Šiaulių apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos