Meilė ir alkoholis tapo nužudymų priežastimi

žiaurus nužudymasVilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariate baigtos tirti dvi nužudymų bylos. Ir vienu, ir antru atveju tragišką įvykių baigtį paskatino besaikis alkoholio vartojimas ir nežabotos pavydas.

Gegužės 28 d. rytą policija gavo pranešimą apie nelaimę. Greitosios pagalbos darbuotojai informavo, kad Deltuvos miestelyje, mašinoje yra miręs žmogus. Į nurodytą vietą nuvykę policijos pareigūnai rado automobilį „Audi 80″, o ant galinės sėdynės buvo vyriškio lavonas. Veide matėsi smurto žymės. Nustatyta, kad tai Gintarų kaimo gyventojas V.K. (g. 1977 m.). Ikiteisminio tyrimo metu buvo išsiaiškinta, kad V.K. išvakarėse svečiavosi pas to paties kaimo gyventoją R.B. (g. 1979 m.). Vyrai kartu vartojo alkoholį. Išgertuvių metu kilo konfliktas dėl to, kad V.K. ėmė meilintis R.B. sugyventinei O.G. Įpykęs R.B. stipriai sumušė sugėrovą. Sumuštą V.K. į namus parsivedė šalia gyvenanti jo draugė A.Č. Ji ryte pastebėjo, kad V.K. neteko sąmonės. Tuomet pasikvietė O.G, iškvietė greitąją pagalbą. Manydamos, kad greičiau pasieks medikus, moterys nusprendė automobiliu nelaimėlį nugabenti į Ukmergę pačios. Greitosios pagalbos automobilį jos sutiko Deltuvoje. V.K. apžiūrėjusi felčerė konstatavo jo mirtį. Gintarų kaimo gyventojas R.B. buvo tą pačią dieną sulaikytas. Jam pareikšti įtarimai nužudžius žmogų. Vyriškis bus teisiamas pirmą kartą.

Birželio 25 d. įvykusio tragiško įvykio, kuomet 22-jų metų A.M. neteko gyvybės,  visi dalyviai taip pat buvo apsvaigę nuo alkoholio, o konfliktas tarp dviejų vaikinų kilo dėl merginos. Birželio 24-osios vakare Kurėnų kaime jaunimas šventė Jonines – gėrė  sidrą, alų, degtinę. A.M. linksminosi prie Kurėnų užeigos. Sugrįžęs su kompanija į Kurėnų kaimą, vaikinas susitiko R.P. Pastarasis Joninių švęsti buvo atvažiavęs pas seserį. Abu vaikinai buvo neabejingi tai pačiai merginai, tad jau kurį laiką jiedu buvo priešiškai nusiteikę. Kilus eiliniam konfliktui, jaunuoliai nusprendė išsiaiškinti santykius. A.M. išėjo į lauką nešinas kirviu, tuo tarpu R.P. jį puolė su peiliu. Dūriai buvo mirtini – dar nespėjus atvažiuoti greitajai pagalbai vaikinas mirė. Apie įvykį buvo pranešta policijai. Atvykę pareigūnai operatyviai sulaikė įtariamąjį. Ukmergės miesto gyventojui R.P. (g. 1987 m.)  pareikšti įtarimai dėl nužudymo. Praeityje jis buvo 6 kartus teistas už įvairius nusikaltimus.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Ukmergės r. PK info.