Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė vogtą vilkiko priekabą

medininkaiMedininkų pasienio kontrolės punkte Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė policijos ieškotą vilkiko priekabą.

Ketvirtadienį Medininkų kontrolės punkte dirbantys VSAT Vilniaus rinktinės pasieniečiai patikrino į Lietuvą iš Baltarusijos įvažiavusį vilkiką „Renault“ su priekaba lietuviškais valstybiniais registracijos numeriais.

Sunkiasvorę transporto priemonę vairavusio 34 metų Baltarusijos piliečio kelionės dokumentai buvo nepriekaištingi. Įtarimų nesukėlė ir vilkiko registracijos liudijimas. Tačiau VSAT pareigūnai, patikrinę priekabos duomenis turimose informacinėse bazėse, netrukus išsiaiškino, kad ji kaip pavogta, pagrobta ar neteisėtai nusavinta yra ieškoma Lietuvos teisėsaugininkų.

2004 metais pagamintos priekabos „Krone SDR27“ paiešką sausio 9-ąją paskelbė Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Baltarusiui nebuvo leista vykti per valstybės sieną, o apie ieškomos transporto priemonės sulaikymą VSAT pareigūnai pranešė paieškos iniciatoriui.

Tą pačią dieną užsienietis, vilkikas ir priekaba buvo perduoti atvykusiems Vilniaus apskrities policijos pareigūnams.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.