Medininku punkte pasieniečiai sulaikė du, įtariama, Italijoje vogtus automobilius

Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė du, įtariama, Italijoje pavogtus automobilius. Baltarusiai vairuotojai jais bandė iš savo šalies įvažiuoti į Lietuvą.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Padvarionių užkardos pasieniečiai patikrino į Lietuvą važiuojančio automobilio „Audi A3“ su Baltarusijos numeriais ir jo vairuotojo, 26-erių šios šalies piliečio, dokumentus.

VSAT pareigūnai nustatė, kad šio 2008 m. pagaminto automobilio kaip vogto Italijoje paieška paskelbta praėjusių metų sausį. Dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo VSAT Vilniaus rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Čia saugomas „Audi A3“. Vairuotojas po apklausos paleistas.

Šeštadienį 30-metis baltarusis per Medininkus į Lietuvą vyko automobiliu „BMW 120D“ su baltarusiškais numeriais. Pasieniečiai išsiaiškino, kad ši 2007 m. laidos mašina nuo 2011 m. balandžio irgi ieškoma kaip pavogta Italijoje.

Ir šiuo atveju pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo. Užsienietis po apklausos paleistas, o „BMW 120D“ saugomas Vilniaus rinktinėje.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos