Kyšininkavimas policijoje nebus toleruojamas

Kovo 4 d. apie 22.12 val. Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai sulaikė kyšininkavimu įtariamus du Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno m. Panemunės policijos komisariato pareigūnus: T. S., gim. 1979 m. ir G. P. G., gim. 1967 m.

Įtariamieji uždaryti į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę; pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 str. 2 d. (Kyšininkavimas).

Pasak Kauno apskrities policijos viršininko Algirdo Kaminsko, pareigūnų korupcijos atvejai nėra ir nebus toleruojami. Siekiant to išvengti, bendradarbiaujant su įvairiomis institucijomis, nuolat atliekamos ir ateityje bus atliekamos vidaus kontrolės ir operatyvinės prevencinės priemonės. Dėl pareigūnų, įtariamų kyšininkavimu, pradėtas tarnybinis patikrinimas ir pasitvirtinus faktams, pareigūnai bus atleisti iš vidaus tarnybos.

Policijos vadovybė ragina tiek policijos darbuotojus, tiek gyventojus, netoleruoti pareigūnų daromų pažeidimų ir informuoti policijos įstaigų vadovybę apie neteisėtus pareigūnų veiksmus. Apie neteisėtus policijos pareigūnų veiksmus taip pat galite pranešti ir pasitikėjimo (anoniminiu) telefonu (8 37) 30 3050.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos