Marijampolietė automobilio slėptuvėse iš Rusijos gabeno kontrabandinius rūkalus

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Kybartų punkte sulaikyta iš Rusijos grįžtanti marijampolietė, automobilio slėptuvėse į Lietuvą gabenusi 1200 pakelių kontrabandinių cigarečių.

Trečiadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kybartų kontrolės punkte pasieniečiai tikrino iš Kaliningrado srities važiavusio automobilio „Audi 100“ ir jo vairuotojos, 54-erių Marijampolės gyventojos, dokumentus. Jie buvo tvarkingi.

Toliau įvykiai klostėsi pagal pastaruoju metu standartiniu tapusį kontrabandininkų demaskavimo scenarijų Kybartų punkte. Čia dirbantiems pasieniečiams, išmanantiems rizikos faktorius,  vairuotoja ir jos automobilis pasirodė įtartini. VSAT pareigūnai pasitelkė muitininkus, kad marijampolietės mašina būtų patikrinta detaliai.

Netrukus pareigūnai aptiko, kad „Audi 100“ kuro bake, po priekine salono apdaila ir priekinėje keleivio sėdynėje įrengtos slėptuvės. Iš jų pasieniečiai ir muitininkai ištraukė 1200 pakelių cigarečių „West“ be banderolių.

Šį kontrabandos gabenimo atvejį tiria Kybartų muitininkai. Marijampolietė sulauks rimtų nemalonumų – jai gresia bauda nuo 10 iki 20 tūkst. litų ir automobilio konfiskavimas.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos