Marijampolės policija pasitarė su degalinių atstovais dėl prevencinių priemonių kuro vagystėms

Nuotr. iš policijos archyvo

Sausio 21 dieną Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Skirmantas Andriušis, pavaduotojas Gediminas Ravinskas bei apskrities teritorinių policijos komisariatų kriminalinės ir viešosios policijos vadovai, susitiko su Marijampolės apskrityje veikiančių degalinių atstovais.

Susitikimo metu buvo aptarta, kokių imtis prevencinių priemonių, padažnėjus kuro vagystėms iš degalinių. Atlikus nusikaltimų analizę nustatyta, kad asmenys, siekiantys neteisėtai pasipelnyti, degalinėse užsipila kuro į automobilį ir nuvažiuoja nesusimokėję. Dažniausiai vagystei įvykdyti naudojamos transporto priemonės su vogtais arba užsienio šalių valstybiniais automobilių registracijos numeriais.

Pasitarimo metu nuspręsta degalinių operatoriams pastebėjus įtartinus asmenis degalinės teritorijoje nedelsiant informuoti policiją, ten kur nėra vaizdo stebėjimo kamerų, pagal galimybes jas įrengti. Susitikimo dalyviai taip pat akcentavo kryptingą informacijos dalijimosi, grįžtamojo ryšio tarp policijos ir degalinių darbuotojų svarbą.
Pareigūnai aptarė bendradarbiavimo kryptis. Susitikime buvo apžvelgtos policijos ir degalinių tinklų bendradarbiavimo perspektyvos, išklausytos abipusės nuomonės apie bendradarbiavimo efektyvumą bei naudingumą.

kriminalai.com

šaltinis: Marijampolės apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos