Lietuvos prokuratūros bendruomenė surengė jau tradicine tampančią labdaros akciją

labdaros akcijaLietuvos prokuratūros bendruomenė surengė jau tradicine tampančią labdaros akciją

Gegužės 27-ąją Lietuvos prokuratūrose pakvipo pyragais – jau trečią kartą šalies prokuratūrų kolektyvai dalyvavo labdaros akcijoje „Pyragų diena“. Ragaudami kolegų keptų gardėsių, prokuratūros bendruomenės nariai šiemet labdarai paaukojo daugiau nei 1 tūkst. eurų.  Kaip ir ankstesniais metais, šie pinigai bus skirti vaikui arba vaikams, kurių gyvenimas, kaip sakoma, ne pyragai.

Pyragų dienos šalies prokuratūrose organizuojamos jau trečius metus iš eilės. Tai diena, kai mėgstantys sukiotis virtuvėje darbuotojai į darbą atsineša įvairių pyragų ir kitų skanėstų, o juos skanaudami kolegos paaukoja pinigų labdarai.

pyragaiPernai per Pyragų dieną šalies prokuratūrose paaukota 1 tūkst. 250 eurų. Jie buvo skirti dvylikamečiui iš Klaipėdos apskrities. Prieš keletą metų netekusiam kojos berniukui tokiu būdu padėta įsigyti modernų, patogų ir ne vienerius metus tarnausiantį kojos protezą.

Užpernai, per pirmąją Pyragų dieną, prokuratūrose surinkti 2 tūkst. 610 litų atiteko gaisre namo netekusiai šeimai iš Trakų rajono.  Pinigai skirti be jokio turto likusios šeimos vaikams reikalingiems baldams įsigyti.

kriminalai.com

šaltinis: Generalinės prokuratūros informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *