Lenkijos policija padės užtikrinti saugumą futbolo rungtynėse (kreipimasis į sirgalius, video)

Saugumas futbolo rungtynėse

policija
policija

Ketvirtadienį į Lietuvą atvyko Poznanės ir Bialystoko policijos specialaus padalinio pareigūnai, kurie pirmą kartą istorijoje padės sostinės policijai užtikrinti saugumą futbolo rungtynių metu.

Planuojama, kad į rungtynes atvyks 31 mobilios kuopos pareigūnas, taip pat 4 futbolo sirgalius nuolat lydintys pareigūnai, renkantys ir analizuojantys informaciją apie savo klubų sirgalių elgesį.

Užtikrinti viešąją tvarką policijai taip pat padės Valstybės sienos apsaugos tarnybos ir Viešojo saugumo tarnybos prie VRM pareigūnai.

Primename, kad Priumo sprendime įtvirtintas tarptautinio policijos bendradarbiavimo instrumentas pasitelkti kitų ES valstybių narių policijos pareigūnus užtikrinant viešąją tvarką ir visuomenės saugumą, nusikaltimų prevenciją ir pagelbstint didelio mąsto renginių, nelaimių bei didelių avarijų atvejais. Šių metų birželio 6-7 dienomis Alytuje vyko tarptautinės pratybos, kurių metu Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos pareigūnai mokėsi vykdyti bendras policijos operacijas, atkuriant viešąjį saugumą. Be  praktinių pratybų pareigūnai analizavo ir kiekvienos šalies teisinius dokumentus, derino naudojamos taktikos elementus.

Vilniaus aps. policijos vadovas Kęstutis Lančinskas kreipiasi į futbolo aistruolius, šį ketvirtadienį susirinksiančius palaikyti savo mėgstamų klubų – LECH Poznan ir Vilniaus ŽALGIRIO:

„Neabejoju, kad tikitės gražių rungtynių, įspūdingos kovos futbolo vejoje ir įtikinamos, garbingos pergalės savajai komandai. Tegul komandos netrukdomos įrodo savo meistriškumą ir deramai atstovauja savo šaliai. Neleiskime, kad išpuoliai, incidentai ar kitokie teisės pažeidimai sugadintų futbolo grožį, o nederami aistruolių veiksmai suterštų mėgstamos komandos vardą. Policijos pajėgos padarys viską, kad galėtumėte mėgautis reginiu saugioje, draugiškoje aplinkoje. Kartu,  esu priverstas įspėti, kad policijos tolerancija baigsis sulig menkiausiu pažeidimu. Raginu kartu pasistengti, kad taip neatsitiktų – tai padaryti galime ir privalome“.

kriminalai.com

šaltinis: PD info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *