Lazdynų seniūnijos gyventojų pagalba sugautas vagis

2011 m. gruodžio pradžioje gyventojai savo kieme naktį pastebėję asmenį, įtartinai apžiūrinėjantį automobilį, neliko abejingi ir paskambino į Bendrą pagalbos centrą tel. 112. Pareigūnams skubiai atvykus į vietą, įtariamasis bandė pasprukti ir atsikratyti vogtais daiktais. Tačiau profesionaliais patrulių veiksmais jis buvo sulaikytas.

Paaiškėjo, kad tai 30 metų nedirbantis V. C., kuris buvo jau anksčiau ieškomas policijos pareigūnų už įvykdytus kitus nusikaltimus. Jis buvo 12 kartų teistas už vagystes ir narkotikų laikymą. Atliekant ikiteisminį tyrimą buvo nustatyta, kad įtariamasis V. C. padarė daugiau nusikaltimų ir jam buvo pateikti nenuginčijami jo kaltės įrodymai. Iš viso jis įvykdė 26 nusikaltimus – vogdavo nuo prabangių automobilių BMW X5, BMW X6, MERCEDES ML ir kitų šoninio vaizdo veidrodėlius Lazdynų ir Karoliniškių seniūnijos teritorijose. Daugiausia V. C. vykdydavo vagystes vienas arba kartu su bendrininku, 24 metų D. G., kuris taip buvo daug kartų teistas už plėšimus, vagystes ir narkotikų laikymą.

2012 m. sausio 24 d. baudžiamoji byla perduota į Vilniaus miesto 1 apylinkės teismą. Įtariamiesiems gresia laisvės atėmimas iki 6 metų.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.

Posted Under
Be kategorijos