Kuršėnuose rastas naminės degtinės fabrikėlis

namines degtines fabrikelisŠiaulių rajono kriminalinės policijos pareigūnai, vykdydami ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje, 2012 m. sausio 13 d., atliko kratą Kuršėnų mieste gyvenančio 53 metų vyro R. Š. namuose. Gyvenamojo namo ūkiniame pastate buvo rastas naminės degtinės gaminimo fabrikėlis, 105 litrai skysčio turinčio naminės degtinės kvapą ir 1400 litrų brogos naminei degtinei gaminti, kuri buvo užraugta 7 – iose statinėse po 200 litrų. Tuo metu naminės degtinės gamybos įkarštyje veikė nemažas katilas, kurio kaitinimui naudotos dujos iš buitinio baliono.

Sodyboje buvo rastas namo savininkas R. Š. ir 9 metai jaunesnis vyras G. J. Abu vyrai sulaikyti ir uždaryti į Šiaulių apskrities policijos areštinę. Jiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto naminės degtinės gaminimo ir laikymo.

Tuo pačiu adresu veikiantis naminės degtinės gaminimo fabrikėlis buvo rastas ir 2001 metais. Už aptiktą naminukės gamybą tąkart namo savininkui R. Š. Šiaulių rajono policijos komisariate buvo iškelta baudžiamoji byla.

kriminalai.com

šaltinis: Šiaulių apskr. VPK Šiaulių r. PK info.