Kriminalistai alkoholinių gėrimų fabrikėlį rado sodo namelyje

alkoholinių gėrimų fabrikėlisKriminalistai alkoholinių gėrimų fabrikėlį rado sodo namelyje

Marijampolės apskr. VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami tam tikros informacijos, 2016-01-20 apie 18 val. A5 kelyje Kaunas-Marijampolė sustabdė „Audi A6″, kurį vairavo 56-erių Kalvarijos gyventojas. Patikrinus automobilį, jo  salone buvo rasta 3 plastikinės talpos su baltos spalvos skysčiu, turinčiu spirito kvapą (apie 90 litrų). Tyrimas pradėtas pagal LR BK 201 str. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas) 1 dalį.

Tęsiant tyrimą,  tą patį vakarą buvo atlikta krata Marijampolės sav. Balsupių k. gyvenančio, anksčiau teisto 36-erių asmens gyvenamosiose patalpose. Kratos metu rasta ir paimta 3 plastikinės talpos su baltos spalvos skysčiu,  turinčiu spirito kvapą (apie 90 litrų). Šis pilietis, kaip įtariama, užsiėmė nelegalia nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio prekyba. Jis buvo sulaikytas 48 val. ir uždarytas į areštinę.

Toliau tiriant minėto piliečio galimą nusikalstamą veiklą, buvo atlikta daugiau kratų. Marijampolėje Vokiečių g. esančiame garaže rasta ir paimta cigarečių NZ GOLD su Baltarusijos Respublikos banderolėmis (1196 pakeliai), o S/B „Obelinė“ sodo namelyje rastas visas alkoholinių gėrimų gamybos fabrikėlis,  alkoholio filtravimo įranga, tuščių butelių ir kamštelių, taip pat rasta Rusijos Federacijos banderolių ženklų, skirtų žymėti alkoholio buteliams. Taip pat rasta ir paimta apie 420 litrų skysčio, turinčio spirito kvapą.

Minėtame sodo namelyje rasta ir nelegaliai laikomų šaudmenų, skirtų C kategorijos šaunamiesiems ginklams. Asmeniui pateiktas pranešimas apie įtarimą pagal požymius nusikalstamų veikų, numatytų LR BK 201 str.   (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas) 2 d. ir 253 str. (Neteisėtas disponavimas šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis)1 d.

kriminalai.com

šaltinis: Marijampolės apskr. VPK informacija.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *