Kratų metu Elektrėnuose rasta neteisėtai laikytų cigarečių ir spirito

Balandžio 19 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami Kovos su kontrabanda ir nelegalia prekių apyvarta stiprinimo priemonių plane numatytas priemones ir turėdami duomenų apie neteisėtą tabako gaminių ir alkoholio disponavimą, Elektrėnuose atliko sankcionuotas kratas.

Apie 7.30 val. krata atlikta A.T. (gimusios 1969 m.) namuose. Kol dalis pareigūnų informavo šeimininkę apie būsimą kratą ir supažindino ją su procesiniais dokumentais, kita dalis pareigūnų A.T. vyrą aptiko lauke slepiantį cigaretes. Kratos metu paimta 1980 neteisėtai laikytų cigarečių pakelių NZ GOLD ir MINSK 5 su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Bendra rastų tabako gaminių vertė – apie 14 909 Lt.

A.T. už pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso (toliau – ATPK) 163 (2) str. 5 d., gresia bauda nuo dešimties tūkstančių iki dvidešimties tūkstančių litų su šių prekių konfiskavimu.

Apie 8.40 val. krata atlikta M.K. (gimusio 1962 m.) namuose, kurių rūsyje rastas 5 litrų talpos plastikinis bakelis su maždaug 4 litrais skaidraus skysčio, turinčio spirito kvapą.

Dėl neteisėto alkoholio laikymo pradėta administracinio teisės pažeidimo bylos teisena pagal ATPK 177 (2) str. 1 d. (Nedenatūruoto etilo alkoholio, denatūruoto etilo alkoholio, techninio etilo alkoholio ir jų skiedinių (mišinių) gaminimas, laikymas, gabenimas, pardavimas ar kitoks realizavimas neturint leidimo, jeigu tai neužtraukia baudžiamosios atsakomybės, – užtraukia baudą nuo penkių šimtų iki dviejų tūkstančių litų).

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK info.  Elektrėnų PK info.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *