Kontrabandinių cigarečių konfiskuota daugiau

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ukmergės rajono policijos komisariato pareigūnai praėjusiais metais didelį dėmesį skyrė kovai su akcizinių prekių prekybos pažeidėjais. Buvo konfiskuota daugiau kontrabandinių cigarečių nei 2010 m., siekta išaiškinti dideliais kiekiais kontrabandinėmis cigaretėmis prekiaujančius asmenis. Ukmergės r. kriminalinės policijos pareigūnai, bendradarbiavo su kolegomis iš Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, kuomet buvo sulaikytas ukmergiškis stambiu mastu platinęs kontrabandines cigaretes Jonavoje. Bendradarbiaujant su Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnais, buvo išsiaiškinta didelė nusikalstama grupuotė. Dėl prekybos kontrabandinėmis cigaretėmis dideliu mastu pradėti trys ikiteisminiai tyrimai.

Ukmergės r. policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai praėjusiais metais konfiskavo 11 844 pakelius cigarečių su rusiškomis arba baltarusiškomis banderolėmis (2010 m. – 4 519 pakelių).

Prevencijos poskyrio tyrėjai 2011 m. 43 asmenims surašė administracinės teisės pažeidimo protokolus dėl Akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Buvo paskirta baudų už 77 970 litų. Dėl kontrabandinių cigarečių laikymo, gabenimo ar realizavimo pernai Ukmergės rajono policijos komisariate pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Pastebėta, kad gyventojai vis dažniau linkę bendradarbiauti su policija ir praneša apie asmenis, prekiaujančius kontrabandinėmis cigaretėmis.

Ukmergės r. policijos komisariato viršininkas Rolandas Kiškis sako, kad gyventojų pagalba ir pilietiškas požiūris yra itin svarbus, todėl bendradarbiavimo tikimasi ir šiais metais. „Kviečiame gyventojus nebūti abejingais ir apie pastebėtas negeroves pranešti policijai. Anonimiškumą mes garantuojame“, – sako R.Kiškis.

Gyventojai savo pastebėjimus gali pasakyti paskambinę tiesiogiai policijos komisariato viršininkui tel. 60 410 arba rašyti el.p. rolandas.kiskis@policija.lt , Prevencijos poskyrio viršininkui V. Butkui – tel. 60 413, mob. tel. (8 612) 75 863 arba el.paštu vladas.butkus@policija.lt,arba policijos pasitikėjimo telefonu (8 612) 75 809 bei el.p. ukmergesrpk.op@policija.lt.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK Ukmergės r. PK info.

Posted Under
Be kategorijos