Kontrabandines cigaretes į Lietuvą įvežęs vyras ilgai jomis nepasidžiaugė

cigaretes bondJurbarko rajono gyventojas automobilio slėptuvėse bei savo drabužiuose iš Rusijos gabeno kontrabandines cigaretes. Ramoniškių punkte jam pavyko įveikti muitinės kontrolę, tačiau vyras ilgai nepasidžiaugė – jį pakartotiniam patikrinimui sustabdė pasieniečiai.

36-erių Jurbarko rajono gyventojas automobiliu „Volkswagen Passat“ apie vidurnaktį iš pirmadienio į antradienį per Ramoniškių kontrolės punktą važiavo iš Kaliningrado srities. Čia dirbantiems Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiams jis pateikė tvarkingus savo ir automobilio dokumentus.

Vairuotojas Ramoniškių punkte įveikė ir muitinės kontrolę bei netrukus po visų procedūrų iš jo išvažiavo ir toliau judėjo keliu Ramoniškiai – Kiduliai.

Tačiau, jurbarkiškio nelaimei, už puskilometrio nuo punkto jo automobilį pakartotiniam patikrinimui sustabdė Rociškių užkardos pasieniečiai. Jie „Volkswagen Passat“ galinėje kėbulo dalyje įrengtoje slėptuvėje rado cigarečių. Rūkalų pakelių vairuotojas gabeno slėpdamas ir savo drabužių kišenėse.

Iš viso vyras kontrabanda į Lietuvą įvežė 296 pakelius cigarečių „Bond Street“ su Rusijos banderolėmis.

Dėl kontrabandos Jurbarko rajono gyventojui pasieniečiai pradėjo administracinės bylos teiseną. Už tai jam gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. Litų.

Po apklausos vairuotoją VSAT pareigūnai paleido. Jam teko sukti galvą, kaip pasiekti namus – Rociškių užkardoje likusią jo mašiną, kuria gabenta kontrabanda, teismas gali konfiskuoti.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.