Klaipėdos pareigūnai su įkalčiais sulaikė kokaino kontrabandininkus

kokaino kontrabandininkai

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) pareigūnai, bendradarbiaudami su šalies ir užsienio policijos įstaigomis, atliko dvi operacijas, per kurias su įkalčiais sulaikyti asmenys, organizavę ir vykdę kokaino kontrabandą.

Bendradarbiaujant su Alytaus apskrities VPK Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriumi, 2015 m. liepos mėn. magistralėje Kaunas-Klaipėda buvo sustabdytas Didžiosios Britanijos valstybiniu numerio ženklu pažymėtas „Mercedes-Benz“, kurį vairavo 1972 metais gimęs anksčiau neteistas ir niekur nedirbantis Jonavos rajono gyventojas.

kokaino kontrabandininkai Pas jį rastas didelis kiekis narkotinės medžiagos – kokaino. Įtarta, kad narkotikus sulaikytasis turėjo perduoti kurjeriui, kuris juos būtų gabenęs į Jungtinę Karalystę. Asmeniui pareikštas kaltinimas dėl neteisėto disponavimo narkotine medžiaga dideliais kiekiais turint tikslą ją platinti, baudžiamoji byla jau nagrinėjama teisme.

Bendradarbiaujant su Valstybinės Latvijos policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo departamentu realizuotas tyrimas dėl narkotikų kontrabandos į Latvijos Respubliką. 2016 m. rugsėjo mėn. per bendrą operaciją Rygoje sulaikytas 1960 metais gimęs Latvijos gyventojas, kuris autobusu iš Lietuvos atgabeno kokainą.

kokaino kontrabandininkai Įtariama, kad kvaišalus Klaipėdoje jam pardavė anksčiau teistas ir su organizuotu nusikalstamumu siejamas 1971 metais gimęs Klaipėdos rajono gyventojas. Jis buvo sulaikytas savo namuose.

Pareikštas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotine medžiaga turint tikslą ją platinti ir narkotikų kontrabandos. Įtariamasis suimtas, Latvijos Respublikoje narkotikų kurjeriui taip pat paskirta kardomoji priemonė – suėmimas.

kokaino kontrabandininkai Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų kontrabandą baudžiama laisvės atėmimu nuo 3 iki 10 metų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 15 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

[youtube_sc url=“https://www.youtube.com/watch?v=YRczOrGcThE“]

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *