Klaipėdos apsk. pareigūnai sulaikė net šaudant nestojusį neblaivų bėglį

neblaivus beglysKlaipėdos apsk. pareigūnai sulaikė net šaudant nestojusį neblaivų bėglį

Spalio 8 d., apie 17 val., Kretingos r., Vydmantų k., policijos pareigūnams nestojo automobilis „Audi“, kurio vairuotojas, padidinęs greitį, nuvažiavo link Kiauleikių kaimo.

Prieš įvažiuodamas į kelią Klaipėda-Palanga, persekiojamas automobilis sustojo, nes priekyje buvo sustojęs kitas automobilis. Tuo metu iš tarnybinio automobilio iššokęs Klaipėdos apskr. VPK Kretingos r. PK vyriausiasis patrulis pribėgo prie automobilio „Audi“, tačiau pastarasis pradėjo važiuoti, todėl pareigūnas iššovė iš tarnybinio ginklo  penkis kartus į automobilio ratą, bet  mašina nesustojo.

Persekiojamas automobilis sulaikytas Palangoje, Žaros g. Jį vairavęs asmuo bandė pabėgti, sulaikomas priešinosi aktyviais veiksmais, todėl buvo panaudotos specialiosios priemonės (dujos, antrankiai).

Automobilį vairavęs neblaivus (1,85 prom. alkoholio) vyras (g. 1983 m.) atvesdintas į Klaipėdos apskr. VPK Kretingos r. PK, kur pradėjo skųstis skausmais, todėl buvo pristatytas į ligoninę. Vyras dėl galvos sumušimo, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos aps. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *