Klaipėdoje vagys už nenaudojamą automobilį gavo triskart daugiau, nei planavo jo savininkas (video)

Klaipėdoje vagys už nenaudojamą automobilį gavo triskart daugiau, nei planavo jo savininkas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo biuro Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyrius (VPK NTB APGTS) išaiškino automobilio „VW Passat“ vagystę.

Apie nenaudojamo automobilio vagystę Klaipėdoje, Taikos pr., policijos pareigūnams pranešė 1971 metais gimęs automobilio savininkas.

Jis paaiškino, kad prieš vagystę su keliais asmenimis tarėsi dėl šio automobilio pardavimo už 200 Lt.

Policijos pareigūnai nustatė, kad „VW Passat“, panaudodami kitą automobilį – „Audi A6″, į Klaipėdoje, Liepų g., esančią metalo supirktuvę nuvilko ir joje už 600 Lt pardavė trys uostamiesčio gyventojai: 1988 metais gimę Henrikas Š. ir Saimonas L. bei 1990 metais gimęs Vytautas A.

Sulaikyti bei uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę

Henrikas Š. ir Vytautas A. buvo sulaikyti bei uždaryti į Klaipėdos apskrities VPK areštinę. Visiems kaltininkams vėliau paskirta kardomoji priemonė – įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

LR BK 178 str. 2 d. už automobilio vagystę numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimą iki 6 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Vaizdo medžiaga:

kriminalai.com
šaltinis: Klaipėdos aps. VPK info.
Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *