Klaipėdoje teisiamos dvi jaunos moterys, apiplėšinėjusios garbaus amžiaus žmones

Klaipėdos apygardos teisme pradėta nagrinėti baudžiamoji byla, kurioje dvi jaunos moterys kaltinamos plėšimais įsibraunant į patalpas, turto sugadinimu, vagystėmis, sunkiu sveikatos sutrikdymu bei kitais nusikaltimais.

Bylą su kaltinamuoju aktu teismui nagrinėti perdavė Klaipėdos apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokurorė Edita Mikalainienė, ji palaiko ir valstybinį kaltinimą teisme.

32 m. klaipėdietė A. J. bei 22 m. marijampolietė E. I. teisiamos už tai, kad 2011 m. vasario – kovo mėn., veikdamos kaip bendrininkės, apgaule patekdavo į vyresnio amžiaus klaipėdiečių butus ir, panaudodamos jėgą arba nukreipdamos šeimininkų dėmesį, pagrobdavo jų turėtus pinigus, kitą turtą, bankų mokėjimo korteles. Vieną garbaus amžiaus moterį jos, grasindamos peiliu ir reikalaudamos pinigų, sužalojo taip, kad nukentėjusiajai buvo sunkiai sutrikdyta sveikata ir jai prireikė medikų pagalbos.

Nukentėjusiaisiais byloje pripažinti šeši asmenys, jų bendra pareikštų civilinių ieškinių suma turtinei ir neturtinei žalai atlyginti viršija 120 tūkst. Litų.

Kitas teismo posėdis šioje byloje turėtų vykti balandžio mėnesio pradžioje.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos apygardos prokuratūros info.

Posted Under
Be kategorijos