Klaipėdoje operatyviai sulaikyti vokietį viešbutyje apiplėšę vyrai (video)

asmenysNustatyti asmenys, savaitgalį Klaipėdoje apiplėšę Vokietijos pilietį.

Liepos 29 d., naktį iš penktadienio į šeštadienį, viename iš Klaipėdos viešbučių, mieste darbo reikalais viešintis Vokietijos pilietis sulaukė nekviestų svečių.

Iš šurmuliuojančios Jūros šventės į viešbučio kambarį grįžęs nukentėjusysis netrukus išgirdo beldimą į duris ir nieko bloga neįtardamas pats įsileido plėšikus.

Du nepažįstami asmenys, įsiveržę į kambarį, keliskart trenkė nukentėjusiajam, vėliau surišo jam rankas ir kojas ir ėmė kambaryje rinktis nukentėjusiajam priklausančius daiktus.

Įtariamieji čiupo kompiuterį, mobiliojo ryšio telefonus, vyrišką rankinį laikrodį, pinigus bei kitus vertingus daiktus. Iš viso nukentėjusysis pagrobtus daiktus įvertino 4000 eurų. Susirinkę grobį, plėšikai,  išeidami iš kambario, nukentėjusiajam rankšluosčiu užkišo burną, kad šis negalėtų pasikviesti pagalbos.

Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai netrukus nustatė šį plėšimą įvykdžiusius du asmenis ir pirmadienio vakarą jie buvo sulaikyti. Pas vieną iš įtariamųjų rasta dalis daiktų. Kitų nukentėjusiajam priklausančių daiktų dar ieškoma.

Abu sulaikytieji ankščiau jau ne po kartą teisti.

1970 m. gimęs klaipėdietis, nakvynės namų gyventojas, nedirbantis, už vagystes, plėšimus bei neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis medžiagomis) iš viso teistas 18 kartų.

1987 m. gimęs Jonavos r. gyventojas,  nedirbantis, teistas 9 kartus už turto sugadinimą, nesunkų sveikatos sutrikdymą, vagystes bei kitus nusikaltimus.

Ketinama kreiptis į teismą dėl griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimo įtariamiesiems paskyrimo.

LR BK 180 str. 2 d. už plėšimą įsibrovus į patalpą numatytas laisvės atėmimas iki septynerių metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

kriminalai.com

šaltinis: Klaipėdos apskr. VPK informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *