Kelia įtarimų 73 valstybinės žemės sklypų naudojimas

Panevezio energijaNacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Panevėžio žemėtvarkos skyriaus vedėja, įtariama galimu piktnaudžiavimu tarnyba dėl leidimo minėtai kooperatinei bendrovei laikinai naudotis valstybinės žemės sklypais, buvo apklausta teisme.

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnais, atlikdami ikiteisminį tyrimą dėl nusikaltimų valstybės tarnybai, viešiesiems interesams ir nuosavybei, toliau tiria korupcinio pobūdžio veikas, kurios gali būti susijusios su miesto energetikų viešaisiais pirkimais.

Tikrinami įtarimai, ar teisėtai vienai kooperatinei bendrovei, laimėjusiai AB „Panevėžio energijos“ viešųjų pirkimų konkursą, buvo leista laikinai naudotis 73 valstybinės žemės sklypais.

Įtarus, kad Nacionalinės žemės tarnybos Panevėžio žemėtvarkos skyriaus vedėja galėjo piktnaudžiauti tarnyba dėl leidimo minėtai kooperatinei bendrovei laikinai naudotis valstybinės žemės sklypais, ji buvo apklausta teisme.

Kaip jau buvo pranešta, Panevėžio apygardos prokuratūros ONKT prokurorai kartu su STT pareigūnais, tiria įtarimus dėl viešųjų pirkimų miesto savivaldybės įmonėje AB „Panevėžio energija“. Įtariama, kad šioje akcinėje bendrovėje vykdant viešuosius pirkimus, susijusius su šilumos energijos gamyba, galėjo būti piktnaudžiaujama tarnybine padėtimi ir neteisėtais veiksmais sudaromos išskirtinės sąlygos vienai įmonei laimėti pirkimų konkursus.

kriminalai.com

šaltinis: STT info; Panevėžio apygardos prokuratūros info.