Keikūnui bausmės išvengti nepavyko

kaltinamasisRokiškio rajono policijos komisariato tyrėjai baudžiamuoju įsakymu atiduoda į teismą bylą, kurioje viešosios tvarkos pažeidimu, vagyste ir pasipriešinimu valstybės tarnautojui kaltinamas Panemunėlio mstl. gyventojas R. D. Šis vyriškis teisėsaugai gerai žinomas, nes už įvairias nusikalstamas veikas buvo teistas daugiau nei 10 kartų.

Paėjusių metų gruodžio 23 d. popietę iš Rokiškio miesto centre įsikūrusios parduotuvės „Eurokos“ R. D. bandė pavogti 149 litų vertės vyriškus kvepalus Hugo Boss. Atvykusiai į parduotuvę vagišio sulaikyti rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėjai, R. D. ją iškoneveikė necenzūriniais žodžiais, grasino susidoroti. Parduotuvė buvo pilna žmonių, jautėsi artėjančių švenčių nuotaika, besišypsantys pirkėjai rinko dovanėles, tad grubūs keiksmai ir grasinimai šokiravo aplinkinius. Pareigūnė nepabūgo keikūno, ėmėsi aktyvių sulaikymo veiksmų. Iš parduotuvės R. D. , taip ir nespėjęs pasikvėpinti prabangiais kvepalais, buvo išgabentas į rajono policijos komisariato areštinę, o dėl jo veiksmų pradėtas ikiteisminis tyrimas. Tyrimo metu paaiškėjo naujų aplinkybių apie kitus R. D. darbelius, tad ikiteisminio tyrimo medžiaga pasipildė naujais epizodais.

Šiandien R. D. savo kaltę pilnai pripažįsta, atsiprašė įžeistos pareigūnės. Už nusikalstamą veiką 90 parų jam teks praleisti nelaisvėje.

kriminalai.com

šaltinis: Panevėžio apskr. VPK Rokiškio r. PK info.