Kėdainių policijos ataskaitniame susirinkime apžvelgti rezultatai

ataskaitinis kėdainiaiSausio 24-ąją Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato darbuotojai ir svečiai išklausė, kokie yra 2011 metų policijos komisariato veiklos rezultatai – vyko ataskaitinis darbuotojų susirinkimas. Jame dalyvavo ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas S. Judas, Kėdainių rajono savivaldybės meras R. Diliūnas, Kėdainių rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vyr. specialistė R. Švedienė, Kėdainių rajono apylinkės teismo pirmininkas V. Kondratjevas, laikinai einantis Kėdainių rajono apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pareigas A. Bernotavičius, Kėdainių rajono seniūnijų seniūnai.

Bendrą policijos komisariato veiklos ataskaitą pateikė, kriminogeninę situaciją rajone apžvelgė policijos komisariato viršininkas D. Dobilas. Jis atkreipė dėmesį į tai, kad iš 70 kriterijų, pagal kuriuos vertinama komisariato veikla, nepavyko pasiekti tik penkių. D. Dobilas dėkojo ne tik policijos pareigūnams, kurie atsakingai žiūri į savo pareigas, bet ir rajono savivaldybei, kasmet finansuojančiai tęstinę prevencinę programą ,,Saugios aplinkos kūrimas ir bendruomenės teisėtvarka“.

Gražių žodžių ir pagyrimų policijos darbuotojams susirinkime išsakė svečiai. V. Kondratjevas sakė, kad nors sumažėjo pareigūnų, likusiųjų darbo kokybė yra gera. ,,Noriu padrąsinti, kad rastumėte jėgų. Kiek pastangų įdėsite, tiek saugiai jausis jūsų artimieji ir visi aplinkiniai”, – sakė jis. R. Diliūnas dėkojo policijos darbuotojams, kurie pelno žmonių pasitikėjimą, ir policijos reitingai išlieka aukšti. Jis sakė tikįs, kad ir toliau policija glaudžiai bendradarbiaus su rajono savivaldyve ir ras bendrą kalbą. A. Bernotavičius taip pat pripažino, kad, pažvelgus į policijos veiklos rezultatus, matosi, jog atliktas sunkus darbas. Už šį darbą dėkojo ir S. Judas, kuris prašė dorai ir sąžiningai vykdyti savo funkcijas, kad neišblėstų Kėdainių rajono gyventojų pasitikėjimas policija.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK info.