Kėdainiškis ir Šiaulių rajono gyventoja vežė kontrabandines cigaretes

Nuotrauka iš VSAT archyvo

Biržų ir Šiaulių rajonuose pasieniečiams įkliuvo kontrabandinius rūkalus gabenę asmenys. Cigaretes vežė kėdainiškis ir Šiaulių rajono gyventoja.

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos ir Ignalinos rinktinių operatyvininkai, pasitelkę pagalbon Biržų rajono policininkus, Biržų rajono Rinkuškių kaime sustabdė automobilį „Audi A6“. Jį vairavo 34-erių Kėdainių gyventojas.

VSAT pareigūnai automobilio bagažinėje aptiko 4 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“, paženklintų baltarusiškomis banderolėmis. Įtariama, kad cigaretės buvo atgabentos iš Latvijos.

Šeštadienį Pakrančių apsaugos rinktinės pasieniečiai sulaikė dar du Šiaulių rajono gyventojus, irgi automobiliu gabenusius kontrabandines cigaretes. VSAT pareigūnai Šiaulių rajono Bubių kaime patikrino automobilį „Mercedes Benz“. Juo važiavo Šiaulių rajono gyventojai – 62-ejų metų automobilio vairuotojas ir 50-ies keleivė.

Pasieniečiai, apžiūrėję automobilį, jo bagažinėje vežamoje spintelėje bei kitose vietose aptiko 6 rūšių cigarečių: „Minsk Super Slims“, „Denim Red“, „Denim Blu“, „Queen Super Slims“, „Queen Menthol“ ir „Lifa Super Slims“. 1500 pakelių cigarečių buvo be banderolių.

Pakrančių apsaugos rinktinės operatyvininkams apklausos metu moteris prisipažino, kad kontrabandinės cigaretės priklauso jai.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo tvarkos pažeidimo kėdainiškiui ir Šiaulių rajono gyventojai gresia administracinės baudos nuo 10 iki 20 tūkst. litų. Taip pat gali būti konfiskuoti ir abu automobiliai, kuriuose rasta cigarečių.

Sulaikytieji po apklausos paleisti. Jų gabenti rūkalai, „Audi A6“ ir „Mercedes Benz“ saugomi Zoknių užkardoje.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės inf.

Posted Under
Be kategorijos