Kaziuko mugės kišenvagiai neaplenkė (video)

Kaziuko mugės kišenvagiai neaplenkė

policija_uzrasas1

Tris dienas vykusios Kaziuko mugės metu Vilniuje dirbo gausios policijos pareigūnų pajėgos. Šventės praėjo sklandžiai, be didesnių incidentų. Piliečių saugumą užtikrino ne tik uniformuoti viešosios policijos pareigūnai, bet ir nepastebimi  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriaus Operatyvaus reagavimo poskyrio pareigūnai.  

Šio vienintelio šalyje padalinio darbuotojai specializuojasi kišenvagysčių užkardymu ir išaiškinimu. Pareigūnai masinių susibūrimų metu susilieja su minia ir tampa nepastebimais ne tik piliečiams, bet ir nusikaltėliams.

Kovo 1 d. 18.15 val. Vilniuje, šalia Gedimino pr.,  mugėje buvo sulaikytas  A. D., gimęs 1981 m. ir A. D., gimusi 1979 m., kurie iš prekybos palapinės pavogė rūpintojėlio medinę skulptūrą. Abu pristatyti į policijos komisariatą.

Kovo 2-osios ankstyvą rytą pareigūnai vykdami į tarnybą pastebėjo, kad Vilniuje, Mindaugo g., vyriškis neša ir krauna į šalia stovintį automobilį metalą – santechninius vamzdžius, grotas ir kt.

Įtariamasis –  S. A., gimęs 1968 m.,  sulaikytas ir pristatytas į policijos komisariatą.

Kovo 3 d.  13.10 val. Vilniuje, Pilies–B. Radvilaitės g., sulaikytas T. T., gimęs 1984 m., kuris iš prekiautojo palapinės pavogė pintą krepšį, kainuojantį 75 Lt.

Tą pačią dieną 15.30 val. Vilniuje, Gedimino pr., buvo sulaikyta  D. B., gimusi 1983 m.,  ir  M. P., gimęs 1978 m, kurie pavogė pintą krepšelį, o iš Latvijos atvykusio prekeivio – medų ir medaus muilą. Abu pristatyti į policijos komisariatą.

Apie 16.00 val. Vilniuje, B. Radvilaitės g., pareigūnai su įkalčiais sulaikė ankščiau ne kartą teistą kišenvagį,  I.  O.,  gimusį 1987 m., kuris iš vyro išorinės kailinių kišenės pavogė piniginę su dokumentais ir pinigais. Nuostolis – 606 Lt.

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas.  I. O.  uždarytas į areštinę. Tyrimą ketinama užbaigti pagreitinto proceso tvarka.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *