Kauno oro uoste pasieniečiams įkliuvo beveik 4 metus klaipėdos policijos ieškotas vyras

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė klaipėdietį, kurio kaip kaltinamojo nusikaltimo padarymu beveik 4 metus ieškojo uostamiesčio policija.

Pirmadienį Kauno oro uoste VSAT pareigūnai įprasta tvarka tikrino reisu iš Dublino atvykusius keleivius. Kontrolės metu paaiškėjo, kad iš Airijos atskridusio 21 metų Klaipėdos gyventojo ieško uostamiesčio policija.

Pasienio tikrinimui vyras pateikė lietuviško pavyzdžio galiojantį asmens grįžimo pažymėjimą – toks dokumentas Lietuvos ambasadose išduodamas, kai baigia galioti užsienyje esančio Lietuvos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Nusikaltimo padarymu kaltinamo šio vyro paieška buvo paskelbta 2008-ųjų gegužę.

Apie klaipėdiečio sulaikymą VSAT pareigūnai pranešė uostamiesčio policininkams bei tą pačią dieną vyrą perdavė atvykusiam paieškos iniciatoriaus konvojui.

Iš viso šiemet VSAT pareigūnai jau sulaikė 72 asmenis, kurių dėl įvairių nusikaltimų ar pažeidimų ieškojo Lietuvos ir užsienio šalių teisėsauga. Daugiausiai tokių ieškomųjų įkliuvo sieną su Baltarusija saugantiems pasieniečiams (32) ir oro uostuose dirbantiems VSAT pareigūnams (29).

kriminalai.com

šaltinis: VSAT info.

Posted Under
Be kategorijos