Kauno gimnazistams pristatytas pareigūnų darbas

kauno gimnazistaiAntradienį Lietuvos policijos mokyklos pareigūnai lankėsi Kauno „Santaros“ gimnazijoje, kur vyko susitikimas su vyresniųjų klasių moksleiviais. Šio vizito tikslas buvo švietėjiškas – gyvai bendraujant su gyvenimo kelią besirenkančiais jaunais žmonėmis išnaudota galimybė išsamiai pristatyti policininko profesiją, policijos tarnybos specifiką, mokymosi Lietuvos policijos mokykloje sąlygas ir tolimesnės pareigūnų karjeros galimybes.

Į salę sugužėjo daugiau nei šimtas jaunuolių, pageidaujančių daugiau sužinoti apie tarnybos vidaus reikalų sistemoje galimybes, kurie gyvai domėjosi, kokie reikalavimai keliami pretendentams mokytis Lietuvos policijos mokykloje, kaip vykdoma atranka, taip pat juos domino įsidarbinimo galimybės baigus profesinio mokymo įstaigą. Susitikimo ,,Santaros“ gimnazijoje metu LPM Bendrųjų profesinių įgūdžių ir sporto skyriaus specialistai pademonstravo efektingus kovinių imtynių veiksmus, kurių yra mokomi policijos pareigūnai, specialiąsias policijos priemones.

Gimnazistai susipažino su Lietuvos policijos mokyklos veikla įgyvendinant Europos Sąjungos Išorės sienų fondo dalies ,,Specialioji tranzito schema“ programą, jiems buvo pristatyta šios programos lėšomis įsigyta pareigūnų mokymui naudojama naujausia įranga – padidinto pravažumo automobilis su papildoma įranga – įmontuota radijo stotimi, automobiliniu kompiuteriu, GPRS, EDGE/3G (UMTS) ryšiu bei GPS (transporto priemonių valstybinių numerių identifikavimo sistema ir telemetrine sistema.

Susitikime su gimnazistais taip pat dalyvavo VSAT Pasieniečių mokyklos atstovai, kurie pristatė garbingą ir romantišką pasieniečio profesiją, pademonstravo modernią įrangą, kuri naudojama siekiant nustatyti, ar dokumentai nėra suklastoti. Gimnazijos vadovai baigiantis renginiui pažymėjo, kad toks gyvas jaunuolių susidomėjimas ir gausus dalyvavimas susitikime juos maloniai nustebino, o gimnazistai pareigūnams atsidėkojo aplodismentais.

kriminalai.com

šaltinis: LPM info.