Kauniečių trijulė už per vieną savaitgalį padarytų nusikaltimų virtinę pasiųsti į kalėjimą ilgiems metams

Kauniečių trijulė į kalėjimą ilgiems metams

kalejimas_arestas
Kalėjimo areštinė

2012 m. spalio pirmąjį savaitgalį Kaune siautėjusi trijulė, plėšusi parduotuves, degalinėje nesumokėjusi už benziną, gadinusi ir apvogusi automobilius, neteisėtai įsigijusi ir laikiusi įvairių narkotinių medžiagų, Kauno apylinkės teismo nuosprendžiu nuteisti nuo penkerių iki septynerių metų laisvės atėmimo bausmėmis.

Teismas patvirtino ikiteisminio tyrimo metu surinktus įrodymus, kad 29-erių A. S., vos pilnametystės sulaukęs E. B. ir 33-ejų R. S. praėjusių metų spalio 5-6 dienomis Kaune bei Kauno rajone, panaudoję šaunamąjį ginklą, apiplėšė automobilių detalių ir tris maisto prekių parduotuves.

Atskleista daug nusikalstamų veikų

,,Ikiteisminio tyrimo metu buvo atskleista daug nusikalstamų veikų, iš kurių dauguma priskiriama sunkių nusikaltimų kategorijai. Kolegų dėka ─  Kauno apskrities VPK NTV NNTS ─ tyrimas buvo atliktas itin kokybiškai, todėl ir bylos nagrinėjimas teisme vyko sklandžiai“, ─ apie kolegų darbą kalbėjo ikiteisminį tyrimą kontroliavusi ir teisme valstybinį kaltinimą palaikiusi Kauno apylinkės prokuratūros Ketvirtojo skyriaus prokurorė Lina Gudonienė.

Nuo šios trijulės minėtą savaitgalį nukentėjo ne tik minėtų parduotuvių savininkai, bet ir ,,Lukoil Baltija“ degalinė, kurioje minėti asmenys į A. S. vairuojamą BMV automobilį įsipylė apie 32 litrus benzino ir nesumokėję išvažiavo.

Nuo A. S., E. B. ir R. S. praėjusių metų spalio 6 d. nukentėjo ir M. T., kuriam nuteistasis A. S. sudavė į galvos sritį su mašininiu raktu, tuo tarpu E. B. pagrasino dujiniu pistoletu ir iššovęs sužeidė M. T. ausį. Tokiais savo veiksmais A. S. ir E. B. ne tik pademonstravo nepagarbą aplinkiniams bei aplinkai, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką, bet ir nežymiai sutrikdė nukentėjusiojo M. T. sveikatą.

Sužeidę M T. įsisiautėję vyrai nenurimo ir toliau tęsė nusikaltimų virtinę – sugadino M. T. sugyventinės automobilį, iš jo pagrobė rastus vertingus daiktus, priklausančius M. T.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad E. B. 2012 m. spalio 3 d. Kauno stoties turguje įsigijo ir laikė nedidelį kiekį narkotinių medžiagų – kanapių, heroino, psichotropinių – klonezapamo.

Už minėtus nusikaltimus A. S. kalinimo įstaigoje praleis septynerius metus ir tris mėnesius, E. B. ─ penkerius metus ir vienuolika mėnesių, R. S. – septynerius metus ir aštuonis mėnesius.

Nuteistieji nukentėjusiems turės atlyginti beveik 14 tūkst. litų turtinę ir 32 tūkst. litų neturtinę žalą.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas apeliacine tvarka Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismą.

kriminalai.com                           

šaltinis: Kauno apygardos prokuratūros info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *