Kauniečiai kviečiami kartu kurti saugų Kauną ir jungtis į saugios kaimynystės grupes

saugi_kaimynysteSaugi kaimynystė yra viena populiariausių ir sėkmingiausių kada nors egzistavusių nusikalstamumo prevencijos priemonių. Susibūrę  su kaimynais ir bendradarbiaudami su policija, gyventojai daro savo aplinką saugesne ir geresne vieta gyventi, dirbti, pramogauti, ilsėtis.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Petrašiūnų seniūnija2013 lapkričio 27 d. 13 val. Chemijos ir Guobų gatvių sankirtoje gyventojus pasveikins su saugios kaimynystės grupės įkūrimu ir iškilmingai pakabins  iškabas su informacija apie „Saugios kaimynystės“ grupės veiklą.

Renginyje dalyvaus Petrašiūnų seniūnijos darbuotojai, Kauno apskrities policijos pareigūnai, Guobų gatvės „Saugios kaimynystės“ atstovai.

Kviečiame dalyvauti renginyje visuomenės informavimo priemonių atstovus ir visus, susidomėjusius saugios kaimynystės įgyvendinimu mieste.

Kas yra saugi kaimynystė? Saugi kaimynystė – tai Jūsų ir kaimynų bendradarbiavimas, padedant policijai ir kitoms institucijoms bei stiprinant saugumą Jūsų gyvenamojoje vietovėje.

Saugios kaimynystės nauda: atskiros žmonių grupės tampa bendruomenėmis; kaimynai pradeda sveikintis ir rūpintis vieni kitais; žmonės jaučiasi saugiau ir ramiau; sumažėja nusikalstamumas; įsigilinę ir supratę vieni kitų problemas ir poreikius bendruomenė, policija ir seniūnija dirba kartu, kad gyvenamoji vietovė būtų saugi.

Žmonėms prisijungus prie „Saugios kaimynystės“ projekto, sumažėja vagysčių, chuliganizmo atvejų, namų savininkai daugiau rūpinasi aplinka, vieni kitų saugumu. Rezultatai akivaizdūs, todėl pareigūnai siekia, kad saugi kaimynystė suvienytų kuo daugiau Kauno apskrities gyventojų.

Saugios kaimynystės tęstinumas: ir toliau policijos pareigūnai ieškos aktyvių žmonių, kurie galėtų prisidėti kuriant saugesnę gyvenamąją aplinką, informuotų apie įtartinas grupeles, netoleruotų pažeidimų.

Atminkite, kad tik vieningi ir budrūs kaimynai gyvena saugiai. Kurkite saugios kaimynystės grupes!

kriminalai.com                           

šaltinis: Kauno aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *