Jurbarkiškis automobilio slėptuvėse į Lietuvą įvežė kontrabandinių cigarečių ir alkoholio

stop kontrole vsatPasienyje su Rusija Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai sulaikė jurbarkiškį, kontrabandinius rūkalus ir alkoholį iš Kaliningrado srities vežusį automobilio „Volkswagen Passat“ slėptuvėse. Be to, vyras plastikinėse talpose gabeno ir dyzeliną, kurio įsigijimo dokumentų neturėjo.

Penktadienį ties Šakių rajono Grinaičių kaimu, kelyje Ramoniškiai – Kiduliai, VSAT Pagėgių rinktinės Rociškių užkardos pasieniečiai patikrinti sustabdė „Volkswagen Passat“. Prie vairo sėdėjęs 29 metų Jurbarko gyventojas ką tik į Lietuvą iš Kaliningrado srities įvažiavo per Ramoniškių punktą, kur buvo įveikęs muitinės kontrolę.

Už punkto ribų sustabdytas jurbarkiškis VSAT pareigūnams pateikė tvarkingus asmens bei transporto priemonės dokumentus. Tačiau pasieniečiai nusprendė automobilį patikrinti išsamiau. Apžiūros metu jame įrengtose slėptuvėse ir kuro bake buvo rasti 695 pakeliai cigarečių „Bond Street Original Selection“, 30 pakelių cigarečių „Saint George 7“, 70 pakelių cigarečių „Compliment Super Slims 3“, 5 buteliai degtinės „Beriozovka“, 7 buteliai degtinės „Kontinent Megkaja vodka“, 2 buteliai vyno „Portvein 72“.

Visos cigaretės ir alkoholiniai gėrimai pažymėti Rusijos banderolėmis. Tai pat Rociškių užkardos pasieniečiai automobiliu gabentose plastikinėse talpose aptiko 41,5 l dyzelino be įsigijimo dokumentų.

Mašina ir cigaretės saugomi Rociškių užkardoje. Jurbarkiečiui dėl kontrabandos VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnai pradėjo administracinės bylos teiseną. Jam gresia bauda nuo 5 iki 10 tūkst. litų ir „Volkswagen Passat“ konfiskavimas.

Medžiaga dėl dyzelino gabenimo be dokumentų bus perduota Marijampolės apskrities  mokesčių inspekcijos Šakių skyriui.

kriminalai.com

šaltinis: VSAT Pagėgių rinktinės info.