Jonavos policijos pareigūnai domėjosi, kaip sekasi iš Irako atvykusiai šeimai

Jonavos policijos pareigūnaiJonavos policijos pareigūnai domėjosi, kaip sekasi iš Irako atvykusiai šeimai

Gruodžio 15 d., pagal Europos Sąjungos paskirstymo tvarką, į Ruklos pabėgėlių priėmimo centrą atvyko pirmieji pabėgėliai – keturių asmenų irakiečių šeima, iš kurių du mažamečiai vaikai. Šiuo metu iš viso pabėgėlių centre gyvena apie 60 pabėgėlių. Didžioji dalis – Ukrainos piliečiai.

Gruodžio 28 d. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK) viršininkas V. Lukošius, Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK Viešosios policijos viršininkas V. Trijonis ir apylinkės inspektorius V. Sakalauskas susitiko su Ruklos pabėgėlių centro direktoriumi R. Mikulėnu. Susitikimo metu vadovai domėjosi, kaip sekasi pirmiesiems atvykusiems pabėgėliams, kaip vykdoma jų integracijos programa.

Pareigūnai taip pat centro darbuotojams priminė, kad gruodžio 11 d. Rukloje buvo atkurta Kauno apskr. VPK Jonavos r. PK Viešosios policijos skyriaus Ruklos policijos nuovada, kad nuolat šioje teritorijoje patruliuoja pareigūnai. Ruklos pabėgėlių priėmimo centro direktorius pareigūnus informavo, kad sausio mėnesį į Ruklos pabėgėlių centrą, kaip planuojama, gali atvykti apie 150 pabėgėlių. Todėl susitikimo dalyviai akcentavo, kad ir toliau nuolat bendradarbiaus bei keistis turima informacija pabėgėlių klausimais.

kriminalai.com

šaltinis: Kauno apskr. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *