Įteiktas penkiamilijonasis asmens dokumentas

pasaiĮteiktas penkiamilijonasis asmens dokumentas

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyboje (toliau – Vilniaus migracijos valdyba) buvo įteiktas penkiamilijonasis asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas.

Žinią apie išleistą penkiamilijonąjį dokumentą pranešė Asmens dokumentų išrašymo centras (toliau – ADIC) prie Vidaus reikalų ministerijos. Tokį skaičių nurodė ADIC naudojama aparatūra. Kadangi penkiamilijoniniu numeriu buvo pažymėta išleidžiamų 50-ies dokumentų partija, išskirtiniu dokumentu išrinktas pirmasis iš sąrašo.  Šios asmens tapatybės kortelės savininkė – devyniolikametė vilnietė Eglė Laurinavičiūtė. Ji, kaip išskirtinio asmens dokumento turėtoja, ir buvo pasveikinta.

E. Laurinavičiūtę Vilniaus migracijos valdyboje pasitiko ir sveikino vidaus reikalų ministras Raimundas Palaitis, ADIC direktorius Ramūnas Žičkis, policijos generalinis komisaras Saulius Skvernelis, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Sigitas Mecelica ir Vilniaus migracijos valdybos viršininkas Gintaras Bagužis.

Ta pačia proga dar kartą buvo prisimintos naujo pavyzdžio asmens tapatybės kortelės galimybės, dabartiniai ir būsimi jos naudojimo privalumai.

kriminalai.com

šaltinis: VABPK VMV info.