Išaiškinta grupė asmenų, kaip įtariama, grobusi dyzeliną iš produktotiekio

dyzelisIšaiškinta grupė asmenų, kaip įtariama, grobusi dyzeliną iš produktotiekio

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnai atskleidė, kaip įtariama, organizuotos grupuotės vykdytą nusikalstamą veiką grobiant iš AB „Orlen Lietuva“ magistralinio produktotiekio „Ilukstė – Ventspilis“ vamzdyno dyzeliną.

Kaip įtariama, asmenys veikė  sutarę daryti sunkų nusikaltimą ir kiekvienas grupės narys darydamas nusikaltimą atliko tam tikrą užduotį ar turėjo skirtingą vaidmenį. Grupuotė buvo apsirūpinusi modernia įranga, kuri padėjo  sėkmingai užmaskuoti neteisėtą prisijungimą prie produktotiekio ir tokiu būdu grobti dyzelinį kurą.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį atlieka Panevėžio apskrities VPK pareigūnai, o kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Nustatyti 9 įtariamieji, kuriems pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. Baudžiamajame kodekse už svetimo turto pagrobimą dalyvaujant organizuotoje grupėje numatomas laisvės atėmimas iki 8 metų.

Šiais metais tai antras ikiteisminis tyrimas, pradėtas dėl neteisėto prisijungimo ir vagystės iš produktotiekio. 2015 metais buvo užfiksuoti 8, 2014 metais – 2 tokie nusikaltimai.

kriminalai.com

šaltinis: Generalinės prokuratūros informacija

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *