Iš gyvenimo pasitraukė aktorius A.Žukauskas

teatraslele.lt nuotr.

Iš gyvenimo pasitraukė aktorius ir režisierius Artūras Žukauskas. Aktorius rastas negyvas savo namuose šeštadienį apie 22 val. vakaro.

Artūras Žukauskas gimė 1974 m. rugsėjo 24 d. Šiauliuose. 1992 m. baigė Šiaulių m. 15 -ąją vid. mokyklą.1992 – 1993 m. studijavo Klaipėdos universitete, Lietuvių kalbos, literatūros ir režisūros specialybę (vadovas P. Bielskis). 1993 – 2000 m. studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, apsigynė TV ir kino režisrūsos magistrą (bakalauro kurso vadovas – H. Šablevičius, magistro – A. Žebriūnas). Kaip scenarijaus autorius ir režisierius nuo 1997 iki 2000 m. dirbo LTV ir Vilniaus televizijose, kūrė laidas. 1999 – 2001 m. – VPU teatro studijos režisierius. 2003 – 2008 m. dirbo režisieriaus asistentu įvairiuose Lietuvoje filmuojamuose užsienio filmuose. Tuo pačiu metu sukūrė keletą vaidmenų kine ir teatre. Stažavosi Japonijoje ir Vokietijoje.

Apdovanojimai: 2000 m. apdovanotas už įdomiausią Shakespeare‘o interpretaciją spektaklyje „Koriolanas“, 2001 m. – už šio spektaklio geriausią režisūrą. 2005 m. pelnė Didžiosios Britanijos TV ir Kino akademijos „Emmy“ apdovanojimą už aktorių atranką TV serialui „Elizabeth I“.

kriminalai.com

JUMS GALI PADĖTI SPECIALISTAI:

Psichologinės pagalbos telefonai (skambučiai šiais telefonais yra nemokami)

Taip pat nemokamos psichologinės pagalbos galima kreiptis į savo polikliniką arba psichikos sveikatos centrą.

Daugiau informacijos apie socialines ir psichologines paslaugas teikiančias organizacijas galima rasti „Socialinės informacijos banke“ Jaunimo psichologinės paramos centro internetiniame puslapyje www.jppc.lt.

Posted Under
Be kategorijos