Ignalinos rajone, Vidiškių miestelyje, operatyviai išaiškinta vagystė

Vasario 24 d. buvo gautas 62-jų metų vidiškiečio pareiškimas, kad nulaužus pakabinamą durų spyną, įsibrauta į jam priklausantį garažą, esantį Vidiškėse, Sodų g., pavogta 10 litrų dyzelino, taip pat išėmus automobilio spynelę bandyta jį užvesti. Nukentėjusiajam padaryta 220 Lt turtinė žala. 

Gavus pranešimą Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariate, dėl vagystės buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas ir tą pačią dieną buvo nustatyti įtariamieji. Paaiškėjo, jog šią nusikalstamą veiką padarė 30-metis Vidiškių miestelio gyventojas ir 20-metis ignalinietis.

Vasario 26 d. nustatyti įtariamieji išgirdo Ignalinos rajono apylinkės teismo nuosprendį. Ignaliniečiui paskirti 8 mėnesiai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant 2 metams, o vidiškiečiui –7 mėnesiai laisvės atėmimo, bausmės vykdymą atidedant 2 metams. Abiems taip pat paskirta kardomoji priemonė – namų areštas, įpareigojantis nustatytu metu būti savo gyvenamojoje vietoje, nesilankyti viešosiose vietose ir nebendrauti su tam tikrais asmenimis.

kriminalai.com

šaltinis: Utenos aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Posted Under
Be kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *