Gruodį nustatyta 19 akcizinių prekių ir naminės degtinės laikymo pažeidimų

cigaretes minsk kontrabandaGruodžio mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdė sustiprintą nelegalios akcizinių prekių apyvartos ir naminės degtinės laikymo bei gamybos kontrolę.

Per mėnesį Tauragės rajone buvo suorganizuoti 44 patikrinimai turgavietėse, garažų masyvuose, gyventojų, kurie galimai verčiasi nelegalia prekyba namuose bei ūkinės paskirties patalpose. Šių patikrinimų metu pareigūnai nustatė 19 pažeidimų susijusių su  naminės degtinės, nelegalaus kuro ar tabako  laikymu.

Minėtu laikotarpiu pas tauragiškius buvo rasti ir paimti 48 litrai naminės degtinės, 3368 pakeliai cigarečių su rusiškomis arba baltarusiškomis banderolėmis, 100 litrų nelegaliai laikomo kuro.

Tauragiškiams, pažeidusiems draudžiamų ir akcizinių prekių laikymo ir pardavimo tvarką, buvo surašyti protokolai, jie turės atsakyti administracine tvarka. Tuo tarpu dviem gyventojams, kurių namuose patikrinimų metu pareigūnai aptiko didesnį nei 10 litrų kiekį naminės degtinės, gresia baudžiamoji atsakomybė.

Apie gyventojams žinomus nelegalius tabako gaminių, alkoholio, vaistų ar kuro pardavimo, laikymo ar kitokio disponavimo atvejus policija prašo pranešti:

  • Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270 arba 112;
  • Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės apsk. VPK info.