Greičiausiai paskutinis aštuoniasdešimtmečio tauragiškio pasivažinėjimas baigėsi policininkams užtvėrus kelią

svyturelis

Vėlų antradienio vakarą, Tauragės rajone, Pagramančio miestelio ribose, garbaus amžiaus vyriškio vairuojamas automobilis „Škoda Octavia” kliudė priešinga eismo juosta važiavusį „VW Golf”. Eismo įvykį sukėlęs „Škoda” vairuotojas savo kelionę tęsė nė nestabtelėjęs, kol policijos pareigūnų buvo sustabdytas maždaug už 10 kilometrų nuo eismo įvykio vietos. Tiesa, policijos pareigūnų stabdomas aštuoniasdešimtmetis vairuotojas ne iš karto pakluso reikalavimui sustoti.

Eismo įvykio metu, link Tauragės važiavusio automobilio „Škoda Octavia” vairuotojas neįsiteko į gana plačią kelio Mažeikiai-Plungė-Tauragė eismo juostą ir prasilenkdamas su priešais atvažiuojančiu „VW Golf” numušė pastarojo automobilio veidrodėlį. Apgadintą automobilį ne tarnybos metu vairavusios pareigūnės nuostabai, vairuotojas iš eismo įvykio vietos tiesiog nuvažiavo. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, gavę pranešimą apie įvykį, garbaus amžiaus vyriškio vairuojamą automobilį stabdė užtverdami kelią tarnybiniu automobiliu. Tačiau aštuoniasdešimtmetis vairuotojas jį tiesiog apvažiavo per šalia kelio esantį melioracijos griovį ir ketino toliau tęsti savo klejonę, tačiau netrukus buvo sustabdytas policijos pareigūnų.

Kaip vėliau paaiškino pareigūnams, senolis suprato, kad kliudė priešais atvažiuojantį automobilį, tačiau nemanė padaręs nusižengimą. Išradingesnis pasirodė senolio paaiškinimas dėl nepaklusimo teisėtam pareigūno reikalavimui sustoti – „Skoda” vairuotojas sakėsi skubąs namo.

Dėl pasišalinimo iš eismo įvykio vietos pradėta administracinė teisena – senoliui gresia bauda nuo trijų tūkstančių iki keturių tūkstančių litų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo trejų iki penkerių metų arba administracinis areštas nuo penkiolikos iki trisdešimties parų su teisės vairuoti transporto priemonę atėmimu nuo trejų iki penkerių metų.

kriminalai.com

šaltinis: Tauragės aps. VPK info.

Cituojant ar platinant kriminalai.com informaciją būtina nuoroda į informacijos šaltinį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *