Goro provincijoje Lietuvos kariai pagelbėjo avariją patyrusiam sunkvežimio vairuotojui

goro avarijaLietuvos vadovaujamoje Afganistano Goro provincijos atkūrimo grupėje (PAG) tarnaujantys Lietuvos kariai suteikė techninę pagalbą avariją patyrusiam vietos sunkvežimio vairuotojui.

Apsaugos bokštelyje budėjęs karys stebėjo netoli PAG bazės į sunkvežimį kraunantį akmenis vietos gyventoją. Sunkvežimiui pajudėjus iš vietos, akmenimis perkrautas savivartis neišlaikė pusiausvyros ir nuvirto ant šono. Į avarijos vietą nedelsiant buvo išsiųsta PAG greitojo reagavimo grupė, kuri suteikė techninę pagalbą.

Šiuo metu Lietuvos vadovaujamoje Provincijos atkūrimo grupėje tarnauja keturioliktoji Lietuvos karių pamaina, sudaryta daugiausia iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės karių. Gegužę šią pamainą pakeis penkioliktoji pamaina, suformuota iš Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono karių.

PAG yra bendra civilių ir karių misija, kurios veikloje kartu su Lietuvos kariais ir civiliais dalyvauja Gruzijos, Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Lenkijos, Suomijos ir Ukrainos atstovai.

kriminalai.com

šaltinis: KAM info.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *