Geriausi 2011-ųjų Alytaus policijos sporto klubo „Aukuras“ sportininkai

Kaip ir kasmet, Alytaus policijos sporto klubo „Aukuras“ atstovai kavinėje-bare „Juoda katė“ savo nariams surengė aktyvaus poilsio vakarą.

Susirinkusį gausų būrį narių ir sporto entuziastų pasveikino sporto klubo prezidentas Vidmantas Kondrackis. Apžvelgęs 2011-ųjų metų sporto nuopelnus ir rezultatus, kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Alytaus aps. VPK) fizinio ir kovinio parengimo grupės specialistu Edmantu Svirinavičiumi įteikė padėkas, nominacijas ir dovanas patiems aktyviausiems, sportiškiausiems.

Pagerbti sportininkus ir kartu praleisti turiningą vakarą atvyko ištikimiausi klubo svečiai ir partneriai iš Alytaus miesto savivaldybės, Alytaus sporto ir rekreacijos centro, Alytaus policijos profesinės sąjungos ir Alytaus policijos asociacijos poskyrio.

Įteiktos nominacijos tiems, kurie jų labiausiai nusipelnė. Už universalumą apdovanotas Gražvydas Jusaitis, už ištvermę – Šarūnas Liegus, už aktyvumą sporte – Simona Ludavičiūtė ir Irena Rinkevičiūtė-Jevdokūnina. Už bendradarbiavimą padėkota Alytaus miesto savivaldybės Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjui Adomui Andrušaičiui ir vyriausiajai specialistei Daivai Jakubauskienei, Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis vilkas“ Didžiosios kunigaikštienės Birutės motorizuotojo pėstininkų bataliono vadui majorui Artūrui Radvilui, vyresniajam seržantui Romui Ramanauskui, Alytaus sporto ir rekreacijos centro stalo teniso trenerei Laimai Bubnelytei ir šachmatų treneriui Rimantui Žebeliui.

Vakaro metu niekas nenuobodžiavo, savo taiklumą ir meistriškumą galėjo pademonstruoti surengtame boulingo turnyre. Vieni „Aukuro“ klubo nariai dalyvavo boulingo varžybose, kiti žaidė biliardą.

Alytaus apskrities policijos pareigūnai šalyje, tarp teisėsaugos institucijų, garsėja kaip vieni sportiškiausių ir kovingiausių. Tradiciškai jau penkerius metus renkami Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojai, kurie pasiekė aukščiausių rezultatų. Geriausiuoju 2011-ųjų sportininku pripažintas Operatyvinės veiklos skyriaus viršininkas Egidijus Grigaravičius, antruoju – Patrulių kuopos mobiliojo būrio patrulis Gražvydas Jusaitis ir trečiuoju geriausiu sportininku paskelbtas Operatyvinės veiklos skyriaus specialistas Saulius Gočelda. Aktyviai sportuojantys Alytaus apskrities policijos pareigūnai – Alytaus policijos sporto klubo „Aukuras“ nariai, kurie visuomet garsina klubo vardą.

Pareigūnas E. Grigaravičius ilgai ir atkakliai siekė savo tikslo jau ne vienerius metus ir šiemet pelnė 1-ąją vietą, praėjusiais metais užėmė 2-ąją. Jo sporto pasiekimai ir laimėjimai vieni geriausių. Ypač sportininkas pasižymėjo šaudymo ir dažasvydžio varžybose. Puikiai įvaldęs šaunamojo ginklo savybes praeitų metų šaudymo varžybose „Alytaus apskrities šaulys 2011“ užėmęs 1-ąją vietą, tokį patį rezultatą pakartojo rugsėjį ir spalį vykusiose Lietuvos policijos ir kariuomenės žaidynių ir Lietuvos policijos instruktorių varžybų šaudymo rungtyse. Įvairiuose komandiniuose dažasvydžio turnyruose, vykusiuose tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų, E. Grigaravičius kaskart stojo ant nugalėtojų pakylos.

Pareigūnas G. Jusaitis – puikus bėgikas ir atletas. 2009-aisiais tapo sportiškiausiu Alytaus apskrities policijos pareigūnu, 2010 metais pelnė 3-iąją vietą, o šiais metais pripažintas 2011-ųjų antrosios vietos laimėtoju. Pareigūno sporto pasiekimų spektras labai įvairus. Šventė pergalę Lietuvos policijos taikomojo biatlono pirmenybėse, Lietuvos policijos ir kariuomenės biatlono varžybose. 2-osios vietos atiteko Lietuvos policijos taikomosios trikovės pirmenybėse bėgimo rungtyje ir Alytaus apskrities policijos situacinio šaudymo varžybose. G. Jusaitis – nuolatinis maratonų bėgikas. Futbolo ir krepšinio varžybose sportiškasis pareigūnas dalyvavo kaip komandos narys ir pasiekė aukštų laimėjimų.

Pareigūnas S. Gočelda, pasižymintis universalumu, įvairiose varžybose pasiekė puikių rezultatų. Aukščiausius laurus skynė Alytaus apskrities policijos stalo teniso, Alytaus policijos pareigūnų šaudymo iš tarnybinio ginklo mini varžybose. Lietuvos policijos instruktorių varžybose šaudymo rungtyje užėmė 2-ąją vietą. Tokį patį rezultatą pakartojo šaudymo varžybose „Alytaus apskrities šaulys 2011“, Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionate. Vienoje dažasvydžio komandoje su geriausiu 2011-ųjų sportininku E. Grigaravičiumi rungtyniaujantis S. Gočelda pasižymėjo dažasvydžio turnyruose, vykusiuose ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje. Šaudymo į taikinius po vandeniu Atvirajame Lietuvos čempionate policijos pareigūnas kartu su komanda iškovojo 3-iąją vietą.

Nors į geriausiųjų trejetuką nepateko, tačiau sporto renginiuose Alytaus apskrities policijos vardą garsino ir kiti „Aukuro“ klubo nariai – Alytaus aps. VPK pareigūnai Edmantas Svirinavičius, Deividas Baranauskas, Mantas Navickas, Šarūnas Liegus, Marius Golekas, Druskininkų policijos komisariato pareigūnai Artūras Glavinskas ir Giedrius Goberis, Lazdijų rajono policijos komisariato pareigūnas Tomas Andriulionis, Varėnos rajono policijos komisariato pareigūnai Vidmantas Čaplikas ir Nerijus Bimbiris, futbolo, krepšinio komandos, kiti aktyvūs sportininkai.

Jau tapo tradicija rinkti sportiškiausius pareigūnus. 2007 metais geriausiu sportininku pripažintas E. Svirinavičius, 2008-aisiais ir 2010-aisiais – S. Gočelda, 2009-aisiais – G. Jusaitis. 2011-ieji buvo sėkmingi E. Grigaravičiui.

Viliamės, kad ir kitais metais pareigūnai rodys savo stiprią kovinę dvasią ir garsins Alytaus policijos sporto klubo „Aukuras“ vardą.

kriminalai.com

šaltinis: Alytaus apskr. VPK info.