Buvusios teisėjos byla perduota nagrinėti Panevėžio apygardos teismui

Panevėžio apygardos teismuiVilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) sausio 23 d. nutartimi administracinę bylą pagal Anželikos Šimaitienės skundą Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo pirmininkui ir Vilniaus miesto 3 apylinkės teismui dėl dalies teismo pirmininko 2011-07-18 įsakymo panaikinimo ir įpareigojimo atlikti veiksmus nusprendė perduoti nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

A. Šimaitienė prašė teismo panaikinti kaip neteisėtą Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo pirmininko 2011-07-18 įsakymo „Dėl teisėjos Anželikos Šimaitienės atleidimo iš Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo teisėjo pareigų“ 3 punktą ir įpareigoti teismą išmokėti jai neišmokėtą pareiginę algą ir priklausančius priedus už laikotarpį nuo 2006 m. vasario 21 d. iki 2011 m. liepos 18 d. Pareiškėja mano, kad Įsakymo 3 punktas, kuriuo nuspręsta jai išmokėti atlyginimo likutį ir kompensaciją už 7,7 darbo dienas nepanaudotų kasmetinių atostogų, yra neteisėtas ir nepagrįstas, nes pažeidžia Lietuvos Respublikos Konstitucijos 48 str. 1 d. garantuotą teisę į teisingą apmokėjimą už darbą bei teisėtą interesą, kad Teismo pirmininkas laikysis Lietuvos Respublikos teismų įstatymo ir Lietuvos Respublikos teisėjų atlyginimo įstatymo normų. Pasak pareiškėjos,  pareiginė alga bei priedai už laikotarpį nuo 2006 m. vasario 21 d. iki 2011 m. liepos 18 d. jai nebuvo išmokėti nepagrįstai ir neteisėtai.

Vilniaus apygardos administracinis teismas, įvertinęs tai, kad A. Šimaitienės ieškinį prašant panaikinti Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo įsakymo Nr.3.13-060 1 ir 3 p.; pripažinti jos atleidimą iš Vilniaus miesto 3 apylinkės teismo teisėjos pareigų neteisėtu, priteisti jai 305500 Lt neišmokėtą pareiginę algą ir priklausančius priedus už laikotarpį nuo 2006 m. vasario 21 d. iki 2011 m. liepos 18 d. nagrinėja Panevėžio apygardos teismas, o šioje administracinėje byloje yra reiškiami iš esmės tapatūs reikalavimai, sausio 23 d. nutartimi administracinę bylą perdavė nagrinėti Panevėžio apygardos teismui.

Ši Vilniaus apygardos administracinio teismo nutartis neskundžiama.

kriminalai.com

šaltinis: VAAT info.