Boulingo turnyras vaikų globos namų ugdytiniams

boulingas vaikų globos namaiSiekiant mažinti nepilnamečių nusikalstamumą, skatinti jaunimą sportuoti bei turiningai praleisti laisvalaikį, šių metų sausio 25 d. Vilniaus aps. VPK Trakų r. PK Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio pareigūnai nepilnamečiams organizavo tradicinį boulingo turnyrą.

Turnyre dalyvavo Čižiūnų vaikų laikinųjų globos namų „ Atsigręžk į vaikus“, Trakų, Lentvario ir Beižionių vaikų globos namų ugdytinių komandos, viso 32 vaikai.

Taikliausiai kėglius mušė Lentvario vaikų globos namų komanda, kuri laimėjo pirmąją vietą ir gavo saldųjį prizą – tortą.

Antroji vieta atiteko Čižiūnų vaikams, trečioji – Beižionių komandai. Visi turnyre dalyvavę žaidėjai buvo apdovanoti diplomais ir dovanomis, taikliausias žaidėjas Jaroslav Svatkovski iš Čižiūnų – taure.

Vaikai padėkojo Trakų r. PK VPS PP vyr. specialistei V.Černienei ir kitiems policijos pareigūnams už organizuotą renginį, džiaugėsi prizais bei dovanomis. Vėliau pasivaišinę vaisiais ir saldumynais, visi draugiškai nuėjo pramogauti į „ Trasalio“ vandens pramogų parką.

Renginio rėmėjai – Uždaroji akcinė bendrovė – verslo, sveikatingumo ir pramogų centras „Trasalis“, UAB „Alstuva“ ir Trakų socialinio darbo ir paslaugų centras.

kriminalai.com

šaltinis: Vilniaus apskr. VPK Trakų r. PK info.